Фотосесія серед природних декорацій

Фотосесія серед природних декорацій

Фотосесія серед природних декорацій

Ніякі декорації не зможуть замінити тієї краси, яку подарувала нам природа. Фотосесія на вулиці дає величезний простір для польоту фантазії. Наше рідне місто Київ багатий найпрекраснішими місцями, де можна створити приголомшливі знімки. Фотосесія на природі завжди яскравіше і соковитіше студійної. Легкий вітерець лоскоче обличчя, і людина не довільно відчуває ті емоції, які так прекрасні на фотографіях. Ціна фотосесії на вулиці залежить від часу зйомки. Я не завищую вартість на свої послуги, навпаки, балую своїх клієнтів знижками.

Фотосесія влітку

Природа дарує нам море пейзажів, які прекрасні в будь-який час року. Влітку, коли переважно сонячна погода, особливо красивими виходять знімки, зроблені в ранковий або вечірній час. Тоді небо розмальовано чарівними фарбами від сходу або заходу сонця, а падаючі тіні надають фотографіям особливої ​​загадковості і романтики. Можна створити красиву фотосесію на набережній. Бризки, блиск води і сяйво сонця – кращих декорацій і не придумаєш.

Фотосесія навесні

Весна пробуджує природу після зимової сплячки, розпускаються дерева, розливаються річки і сонечко світить все яскравіше. Це час року особливо оригінально для вуличних фотосесій. Ця пора дає сигнал, що треба діставати свої найкрасивіші вбрання і створювати з них чудові образи для фотосесії.

Фотосесія восени

Немає такої людини, яка не бажає сфотографуватися в «золоті» осені. Як же пройти повз цих червоно-золотистих купок листочків? Та й чи треба? Ні, треба брати від життя найкраще. Фотографія завжди сприяє підвищенню самооцінки. Вибирайте найкрасивіший парк або сквер і призначайте мені зустріч. Разом ми створимо позитивну атмосферу, якої буде наповнений кожен осінній знімок.

Фотосесія взимку

Білі зимові покривала так і ваблять, проходячи повз незайманого блискучого снігу, так і хочеться в нього зануритися, і в цій справі не важливий вік. Тільки перед сніговими ваннами, не забудьте зателефонувати мені, я сфотографую вашу радість і ізбившуюся мрію, нехай і маленьку, але таку приємну.

Неважливо де зроблений знімок, важливо те, ким і з яким настроєм. Я впевнена, ви розумієте, про що я. Красива фотографія, завжди буде прекрасним доповненням до інтер’єру.

На природі приголомшливими виходять все фотосесії без винятку. Не варто думати, треба діяти. Дозвольте мені закарбувати мить вашого життєвого щастя. Створюйте різні фотосесії: сімейні, індивідуальні з вихованцями, Love Story і т. Д.

Я гарантую якісну обробку всіх знімків і глибоку авторську роботу над 20 вибраними фотографіями. Робота буде виконана протягом 7-10 днів і надіслана електронною поштою або завантажена на файлообмінник.

Не втрачайте ні хвилини! Телефонуйте, я відповім на всі питання. Давайте домовимося про зустріч у зручний для вас час і обговоримо всі деталі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *