Фотосесія серед мильних бульбашок

Фотосесія серед мильних бульбашок

Фотосесія серед мильних бульбашок

Ви напевно виділи безліч оригінальних реквізитів для фотосесій і вважаєте, що вас неможливо здивувати. Але я спробую. Пропоную влаштувати фотосесію з мильними Бульбашками. Багато моїх клієнтів захоплюються цією ідеєю. З огляду на те, що подібний реквізит недорого варто, чому б не поекспериментувати. Мильні бульбашки можна купити в будь-якому дитячому магазині міста Київ. Якщо ви мрієте про оригінальну фотосесії і боїтеся втратити свідомість від ціни на додатковий реквізит, тоді ця ідея вам підійде.

 

Якою фотосесії доречно використовувати мильні бульбашки? 

Природно, для ділової фотосесії колоритні бульбашки будуть недоречні. Але вона актуальна для безлічі тематичних заходів: весільна фотосесія, день народження, дитяче свято, сімейна фотосесія, лав сторі і так далі.

Візьмемо, наприклад, весілля. Багато молоді сім’ї побоюються креативу і вибирають класичні фотосесії. Я не проти класики, але іноді так хочеться оригінальності і неповторності. Мильні бульбашки в цьому випадку створять максимально романтичну атмосферу. Адже можна придумати безліч варіацій знімків з цим реквізитом. Якщо дозволяє бюджет, для банкету можна замовити спеціальну машину, що випускає мильні бульбашки, наприклад, для першого танцю.

Тема мильних бульбашок особливо актуальна для дитячих свят. Діти займаються своєю улюбленою справою, проявляючи в цей момент найщиріші емоції, які виглядають приголомшливо на знімках. Цей реквізит можна паралельно використовувати для конкурсів.

Коли плануєте сімейну фотосесію на природі, не забудьте взяти мильні бульбашки.

Для фотосесії на природі практично завжди вибирається сонячний день. Під променями сонця мильні бульбашки мають властивість переливатися всіма кольорами веселки. Це наповнює фотографії незвичайної соковитістю і яскравістю.

Я як фотограф, наголошую головний плюс цього реквізиту: він допомагає моделям розкріпачитися і вести себе максимально природно перед об’єктивом, адже фотографу важливі щирі емоції.

Серед додаткових плюсів фотосесії з мильними бульбашками можна виділити те, що вони не зіпсують одяг, а ще, реквізит досить просто приготувати в домашніх умовах.

У великих мильних бульбашках, можна зловити забавне відображення моделі. Такий кадр буде особливо унікальний і неповторний.

Ідею з мильними бульбашками можна використовувати для фотосесії з маленькими дітками. Бувають моменти, коли увага дитини складно залучити і дорослі починають стрибати і плескати в долоні, аби їх синочки або дочки подивились в об’єктив і осяяли всіх посмішкою. Мильні бульбашки впораються з цим на ура, адже діткам завжди цікаво щось нове і незвичайне.

Можна обіграти безліч ідей для фотосесії з мильними бульбашками, головне те, що весь процес буде супроводжуватися щирими посмішками і захопленням.

Мої контакти і робочий час вказані на сайті. Давайте зателефонуємо і я із задоволенням допоможу поповнити вашу сімейну фото-бібліотеку оригінальними кадрами. Я дуже люблю позитив і оригінальні ідеї, тому веселе проведення часу нам з вами забезпечено.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *