Фотосесія новонароджених

Фотосесія новонароджених

Фотосесія новонароджених з найперших днів

Я професійний фотограф, працюю з різними тематиками фотосесій, але у мене є одна найулюбленіша, це фотосесія новонароджених. Кожен день Київ поповнюється новими маленькими громадянами. Батьки не встигають і оком моргнути, а їхні діти вже виросли. Щоб не упустити це самого зворушливого моменту я пропоную вам замовити фотосесію свого новонародженого щастя. Вартість фотосесій залежить від того, де ви вирішите її провести. Я можу приїхати до вас додому або на орендовану студію. Ціна моїх професійних послуг не викличе обурення у клієнта. До визначення вартості я підходжу здраво і навіть знижують її в інтересах клієнтів. Також я часто оголошую акції і знижки.

Основна реклама моїх послуг – це задоволені клієнти, які рекомендують мене як професіонала своїм друзям, знайомим, родичам.

Особливості фотосесії новонароджених

Новонароджені дітки дуже швидко ростуть, набирають вагу і змінюються, тому батьки прагнуть здійснити фотосесію якомога раніше, щоб відобразити мініатюрність дитинку. Щоб на фото було видно наскільки крихітний ваш малюк, слід підключити до зйомки маму і тата.

Де краще провести фотосесію?

Найкраще провести фотосесію в домашніх умовах. Дитина настільки маленький, що виїжджати з ним на фотосесію в студії не бажано. Будинки мама, яка годує має всі умови для створення комфорту собі і своїй дитині. Але якщо ви все ж наважуєтеся фотографуватися в умовах студії, то будьте готові до того, що цей процес може затягнутися на 3-4 години.

Якщо ваше чудо з’явилося на світ влітку, то можна створити гарну фотосесію на вулиці, головне, знайти затишне місце в тіні.

Кращий час для фотосесії

Найсприятливішим віком для фотосесії новонародженого вважається вік до місяця. Таким як в цей період ваша дитина вже ніколи не буде і дуже важливо вловити це швидкоплинне мить. Крім цього, в цьому віці новонароджені більшу частину часу сплять, що створює зручність для фотосесії.

Найкраще, проводити фотосесію в першій половині дня, при світлі від вікна. Не забувайте про правило «ситий дитина», воно завжди відповідально за спокій і гарний настрій крихти.

Не проводьте експерименти з введенням нових продуктів в свій раціон, щоб не спровокувати висип у малюка прямо перед його першої зйомкою.

Реквізит і місце проведення зйомки

Для фотосесії новонароджених підійдуть мереживні, в’язані вироби, пледи, м’які іграшки та інше. Найкраще звільнити простір по максимуму, щоб в кадр не потрапляла меблі та інші непотрібні предмети. Ідеальним місцем для фотоессіі будинку буде підлогу або стіл біля вікна.

Напевно вашій дитині надарували безліч красивих дрібничок, у вас є приголомшливий привід вигуляти деякі з них.

Маленький дитинка настільки чарівний, що його знімок не зіпсує нічого, він може позувати навіть голяка або в одній шапочці.

Якщо ви недавно став батьками, поспішіть замовити першу фотосесію своїй дитині, в майбутньому, коли ваша дитина підросте, буде цікаво згадати, яким мініатюрним він народився.

Я доступна по телефону, номер якого ви побачите на сайті. Телефонуйте і ми домовимося про місце проведення фотосесії для вашого новонародженого янголятка.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *