Фотосесія на вулиці

Фотосесія на вулиці

Фотосесія на вулиці
Не дивлячись на те, що фотосесія в студії має незрівнянно більше можливостей для налаштування потрібного освітлення, фотосесія на вулиці (на природі, в місті, в парку) теж має свої переваги.
Першим і дуже вагомою перевагою фотосесії на поза приміщенням є вільний вибір місця фотозйомки, а так і декорацій. Для фотосесії на вулиці можна вибрати парк, ліс, пляж, міську місцевість, поле і безліч інших красивих місць, а якщо одного місця вам мало – в процесі фотосесії місце для фотозйомки можна змінити.
Ще одна важлива перевага фотосесій на вулиці – зміна пір року, часу дня і погоди. Навіть в одному і тому ж місці взимку, восени і влітку, вдень, ввечері і вночі вийдуть абсолютно різні фотографії, кожна з яких буде

Якщо знову ж порівнювати фотосесію на вулиці зі студійної фотосесією, то позитивним моментом буде, що не потрібно замовляти фотостудію, підлаштовуватися під графік студії, та й платити за місце для фотозйомки на вулиці частіше за все не потрібно.
Але, все ж, не забудьте, будь ласка, хоча б за кілька днів узгодити час для проведення фотосесії зі мною. Звичайно, якщо ви хочете фотографуватися вже завтра, ви можете зателефонувати мені, і, по можливості, я завжди піду вам на зустріч, але якщо ви повідомите про своє бажання фотографуватися заздалегідь, ймовірність того, що вибране вами час буде вільним у мене набагато вище.
На вулиці, в залежності від пори року (зима накладає деякі корективи) ми з вами можемо провести сімейну та дитячу фотосесію, фотосесію Love Story, фотосесію для вагітної жінки або просто індивідуальну фотосесію для дівчини.
Якщо ж ви любите тепло незалежно від пори року, хочете цікаве освітлення або гарантію того, що в процесі фотосесії нас ніхто не потривожить – можливо, фотосесія в студії буде саме для вас?

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *