Фотосесія Love Story

Фотосесія Love Story

Фотосесія Love Story
Фотосесія Love Story – це фотосесія двох закоханих. Якщо ви хочете зробити подарунок собі і свеой половинці, то ця фотосесія саме для вас.
Часто виходить так, що наші сімейні фотоальбоми і фотокниги дуже повільно заповнюються з однієї простої причини – ви не можете зробити якісні фотографії самих себе, а людей, які б хотіли зробити багато красивих фотографій, на яких ви вдвох, чомусь постійно немає поруч! У мене та ж сама проблема, як то кажуть, “швець без чобіт”. І щоб заповнити згаяне і заповнити-таки фотоальбом гарними фотографіями зробленими спеціально для вас і про вас замовте фотосесію Love Story.
Місцем для проведення фотосесії може стати як студія, так і мальовничий куточок нашого міста, або навіть не один. Час проведення фотосесії становить 2-3 години на ваш розсуд. Для фотозйомки можуть бути використані будь-які образи, які ви виберете, будь то герої Матриці, обтягнуті в шкіру на даху будинку, або ж закохана пара попередніх століть в парку!
Якщо ви хочете замовити фотосесію Love Story або просто поставити запитання – зв’яжіться зі мною
Також я можу стати вашим весільним фотографом і зробити для вас фотоальбом або фотокнигу наповнену як вашими домашніми фотографіями, так і фотографіями зробленими під час фотосесії.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *