Фотосесія love story

Фотосесія love story

Фотосесія love story
Фотосесія lovestory – це романтична фотозйомка закоханої пари, яка зазвичай проводиться напередодні весілля, коли хочеться залишити в пам’яті цей зворушливий період, згадати знайомство, то, як зароджувалася любов – все це буде в сценарії, який ми обговоримо з Вами, виберемо найяскравіші ідеї для love story: сюжет може розгортатися як на вулиці, так і в студії. А підібраний реквізит, кілька варіантів одягу і візажист допоможуть нам реалізувати наш задум.
Love story – чудовий подарунок
Безсумнівно, зйомка Lovе story – це чудовий презент молодятам: вони не тільки отримають чудові фотографії, але і переживуть незабутні моменти під час спільної фотосесії.
Можна створити слайдшоу після такої зйомки, яке демонструється під час весілля. Таким чином, молодята можуть розповісти про свою історію кохання всім гостям.
Не тільки перед одруженням, але і через рік, два, хоч греблю гати, можна відобразити свої почуття на фотографіях. Така фотосесія, як презент на річницю, повірте, викличе найяскравіші емоції у пари. Тих, хто хоче зробити такий прекрасний сюрприз, очікують подарункові сертифікати.
Лавсторі фотосет (Історія кохання фотосесія) – це море щасливих моментів, над якими більше не владний час. Я, як Love story фотограф, постараюся зробити Вашу історію кохання саме такий, як тоді, коли вона зароджувалася.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *