Фотосесія - для підняття настрою і самооцінки

Фотосесія – для підняття настрою і самооцінки

Фотосесія для підняття настрою і самооцінки Весна … Все оживає, зеленіє, розпускається, цвіте. В повітрі енергетика народження нового життя, незважаючи на війну і всі наші спільні обставини. Осінь і зима наклала свої відбитки на настрої, але прийшов час озирнутися, посміхнутися і продовжувати жити з вірою. Вірою в себе, в весну, в світ, в любов. Що може допомогти у підвищенні самооцінки, переоцінки самої себе?

Психолог? Поради в журналах? Може бути. Але дуже здорово допомагає професійна фотосесія. Я люблю весняні фотосесії. На тлі весни модель виглядає особливо ефектно, передаючи настрій нового і теплого. Я, як фотограф, допомагаю виглядати в кадрі красиво використовуючи, в тому числі, правильне позування. Кожна людина індивідуальна, і не кожна поза може йому підійти, в силу тих чи інших особливостей. Тому моє завдання допомогти моделі виглядати в кадрі на 200%.

Яку роль відіграє візажист в професійній фотосесії? Важливу. Робота класного візажиста це природний макіяж, який не кидається в очі, не робить модель старше, не виглядає вульгарно. Візажист «читає» модель, визначає її тип ( «весна» – «літо» – «осінь» – «зима»), і робить візаж з урахуванням всіх особливостей. Завдання фотографа підкреслити красу а кожна дівчина красива я в цьому впевнений!), Довівши моделі, що вона фотогенічна. Нефотогенічна не буває. Так що, дівчата різного віку ласкаво просимо в весну, і погляньте на себе по-новому! Ваша самооцінка злетить, як птах!))

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *