Фотосесія 9 місяців

Фотосесія 9 місяців

Фотосесія 9 місяців
Ці 9 місяців, коли ви носите в собі нове життя, повністю перетворюють вас і весь навколишній світ. Вагітна дівчина немов розквітає і світиться зсередини! Ці неповторні відчуття очікування, єднання з дитиною назавжди залишаються в пам’яті. А краще утримати в пам’яті цей етап вашої з малюком життя допоможе фотосесія.
Фотосесія вагітності може проходити як в студії (студійна фотосесія вагітності), так і у вас вдома або в мальовничому куточку міста, парках.
Якщо фотосесія проводиться взимку, то кращим варіантом, звичайно ж, буде студія, де ви зможете не обтяжувати себе верхнім одягом і не будете ризикувати переохолодитися. У теплу погоду фотозйомка вагітності успішно пройде як в студії, так і в парку або іншому полюбився вам куточку нашого міста: в жовтих осінніх листях, весняні квіти або літньої зелені природи.
Вагітна фотосесія як правило проволо близько 2-3 годин, щоб сильно не перевтомлюватися. Але за вашим бажанням час фотосесії може бути збільшено.
Фотосесія вагітності прикрасить ваш сімейний альбом новими яскравими і позитивними фотографіями.
Якщо ви хочете замовити фотосесію 9 чудо-місяців або просто поставити запитання – зв’яжіться зі мною
Якщо ж ви поки тільки плануєте вагітність, фотосесія Love Story наповнить ваш сімейний фотоальбом або фотокнигу любов’ю і романтикою.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *