Фотосесії вагітних на природі

Фотосесії вагітних на природі

Фотосесії вагітних на природі

Професія фотографа стала популярною, порівняно, недавно. Саме тому у наших мам і бабусь немає гарних фотографій з часів, коли вони виношували нас в своїх животики. Благо зараз, сучасні технології зробили крок далеко, і кожна вагітна дівчина може відобразити своє цікаве положення і при цьому недорого. Ціна фотосесій в місті Київ може ввести в стан шоку, але я березі нервову систему своїх клієнтів і утримую відносно низьку вартість своїх послуг.

Переваги фотоессіі на природі

Фотосесія вагітних на природі, одна з найбільш затребуваних серед своєї цільової аудиторії, і це не дивно. Багато вагітні стикаються з труднощами, серед яких непереносимість закритих приміщень. Набагато комфортніше дихати на повні груди на свіжому повітрі позуючи перед об’єктивом. Крім цього, не доведеться сильно мудрувати з декораціями, досить буде деяких аксесуарів.

Де краще здійснити фотосесію?

Найкраще вибирати тихі і красиві околиці міста Київ: парк, сквер, ліс. Все залежить від ідеї самої жінки. Фотосесії на природі завжди виходять яскравими. Найкраще вибрати хороший теплий день, коли й не жарко і не холодно. Не засмучуйтеся, якщо погода зіграє з нами злий жарт, фотосесію завжди можна перенести. Головне, щоб вагітна модель відчувала себе комфортно і її гарному настрою нічого не перешкоджало.

Вагітні просто приголомшливо виглядають на тлі великої кількості квітів. Якщо погода тепла, можна продемонструвати свій вагітний животик, серед квітника він буде головним квіточкою. Можна обіграти ідею, де вагітна збирає букет, в очікуванні свого маленького чуда. Також можна викласти смайлик на животику у вагітної і маленьких квіточок, така фотографія буде інфантильна і зворушлива одночасно.

Пам’ятайте, «не місце прикрашає людину, а людина місце». Де б вагітна ні захотіла фотографуватися, вона завжди буде виглядати виграшно.

Не біда, якщо основний період вагітності припадає на зиму. Взимку теж можна творити шедевр.

Одяг та аксесуари

Найкраще вибирати обтягуючий одяг, яка вигідно підкреслить цікаве становище жінки. Але також приголомшливо буде виглядати і широке плаття або сарафан в підлогу. А краще взяти з собою кілька варіантів, тоді фотографії не будуть одноманітними. Аксесуарами можна вигідно підкреслити ідеї фотосесії. Наприклад, взяти книгу для вагітної і сфотографуватися в парку на лавочці, ретельно вивчаючи інформацію по догляду за новонародженими.

Чекаю на ваші дзвінки

Я із задоволенням поділюся радість вашого вагітного стану і забезпечу вам найщиріші знімки. На сайті ви можете побачити мою контактну інформацію та час роботи. Телефонуйте, я з радістю проконсультують вас. Ми домовимося про зустріч і створимо маленьку, але найяскравішу, історію вашої вагітності.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *