Фотомонтаж історичні костюми

Фотомонтаж історичні костюми

Фотомонтаж історичні костюми Alena Melek | Фотограф Київ і область

Фотомонтаж – унікальний напрямок у фотографії. Він став можливий в повній мірі з розвитком комп’ютерної техніки. За одну фотосесію Ви можете втілити різноманітні образи і стати тим, ким захочете. Іміджі можуть бути найрізноманітніші: від історичних персон до зірок світової естради і кінематографа. При цьому, немає необхідності довгий час ганятися за потрібними костюмами. Якщо зобразити артистів буде не так складно, вдавшись до принципу аналогії і підібравши схожу одяг з власного гардеробу, то історичні образи неможливі без позики облачення в театрах або на кіномайданчиках. Вирішити проблему і значно заощадити час, як уже говорилося, вам допоможе фотомонтаж. Я допоможу вам створити якісні та унікальні фото з допомогою цього способу обробки. Далі ми познайомимо Вас із специфікою монтажу більш детально.

Для тих, хто думає, що фотомонтаж – це винахід сучасного світу технологій, слід зазначити, що такий факт далеко не є істиною. Він виник нарівні зі створенням фотографії. Першою в цьому напрямку вважається робота Оскара Густава Рейландер «Два способу життя» 1857 року. Загалом, монтаж фото – це процес створення знімка або картинки за допомогою зіставлення різних зображень. Варто зазначити, що працювати з фотомонтажем повинні переважно професіонали, адже в цій справі необхідно добре орієнтуватися в програмному забезпеченням. Сьогодні потреба в фотомонтаж зростає з кожним днем ​​і він користується популярністю як у звичайних людей, що прагнуть отримати, наприклад, оригінальний портрет, так і у власників і рекламних агентів багатьох великих фірм і організацій. У разі останніх, монтаж допомагає вирішити питання з незвичайних плакатів, банерів, брендових упаковок і так далі. Існує два різновиди даного процесу: аналоговий і комп’ютерний. Перший передбачає створення фото завдяки збільшенню картинки до потрібних розмірів і склеювання її на рівній площині з подальшим ретушуванням і отриманням кінцевого знімка. Другий вид монтажу простіший і став доступним саме через сучасного технічного прогресу. Його принцип полягає в тому, що в роботу включено виключно програмне забезпечення і не потрібні додаткові інструменти такі, як клей або ножиці.

переваги монтажу

Цей метод створення знімків значно виграє у стандартних. Пояснити таку тенденцію дуже просто. В першу чергу, варто говорити про значну економію. Монтаж вбереже вас від зайвих збитків при покупці костюмів або пошуку локації для фотозйомку. Крім того, мова йде про непересічність. Адже фото, зроблене завдяки фотомонтажу може стати відмінним подарунком для ваших друзів і близьких, і прекрасно вписується в інтер’єр їхнього будинку. Також при монтажі легко вносити правки в зображення. Тут не потрібно особливо морочитися про правильне розташування об’єктів в кадрі, тому що всі негаразди в подальшому зможе виправити програма. Така характеристика також спрямована на економію вашого часу і грошей. Отже, заперечувати зручність монтажу просто неможливо. Випробуйте всі його переваги на собі.

З вінтажними мотивами

Стерти рубежі часу сучасній людині допомагає саме фотографія. Для того, щоб виглядати на фото ефектно, багато хто воліє позувати перед об’єктивом в історичних костюмах. Звичайно ж, заперечувати універсальність таких зображень просто неможливо. Всього в одну мить простий менеджер, таксист або шкільна вчителька перетворюються в бояр, царів, імператорів і полководців. Оригінальна картинка стане прекрасним подарунком, який можна створити без участі героя фотосюжетами, тим самим забезпечивши сюрприз для близької і дорогої людини. Зробити це можливо, спустошивши свої кишені на досить невелику суму. Я із задоволенням реалізую все ваші ідеї і задумки в життя! Швидкість, висока якість, непересічність і яскравість – ось основні характеристики фото, створених за допомогою монтажу. Замовте такий вид робіт у мене і ви забезпечите собі впевненість в хорошому результаті!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *