Фотокниги

Фотокниги

Фотокниги
Ви можете замовити весільні, дитячі, подарункові, і шкільні фотокниги. Фотокниги можуть бути розміром 20 * 20 см., 20 * 30 см., 30 * 20 * см., 30 * 30 см., З якісною крейдованого паперу з можливістю ламінування сторінок і твердим книжковою палітуркою.
Зробіть подарунок дитині, замовивши книгу про нього у вигляді казки, де всі діючі персонажі ваші близькі люди. Також у Вас є можливість замовити альбом-біографію, де можна буде простежити дорослішання дитини від народження (за Вашими фото).
Ви можете замовити послуги професійного фотографа і влаштувати фотозйомку для Вашої дитини в рідній для нього атмосфері: в дитячому садку, школі, на дитячому майданчику або просто в парку. Така фотокнига стане чудовим подарунком не тільки для вашого малюка, але і для всіх Ваших близьких.
Весільна фотокнига може бути оформлена будь-якому стилі: класичному, ретро, ​​вінтажному, романтичному і тд .. Кількість сторінок, розміщення фотографій і дизайн книги обговорюються при особистій зустрічі. Також якщо ви захочете додати в весільну фотокнигу свої фотографії Love Story або сімейні фотографії ми з радістю допоможемо Вам і порадимо як все красиво і цікаво оформити.
Назва «Подарункові фотокниги» говорить сама за себе. Зробіть подарунок для свого друга, зібравши всі цікаві фотографії, де Ви разом, порадуйте своїх близьких на день народження, здивуєте веселими і незвичайними фотографіями своїх одногрупників, а може бути і викладачів?
Шкільні фотокниги це нове дихання для так звичних нашим школярам віньєток. В замовлення шкільної фотокниги входить фотозйомка не тільки кожної дитини і ретуш фото, але і фотозйомка спільної прогулянки, цікаві постановочні і загальні фотографії які ще довго будуть Вас радувати. А для довговічності Вашої фотокниги я пропоную ламінування сторінок і індивідуальне розміщення фотографії Вашої дитини на обкладинці книги.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *