Фотографи 20 століття

Фотографи 20 століття

Фотографи 20 століття

Мистецтво фотографії широко розвивалося в 20 столітті. Це заняття стало основним для великого числа талановитих людей. Великі фотографи 20 століття працювали практично у всіх сферах.

Американський фотограф Льюїс Хайн став основоположників такої фотографії як соціальна. Своє перше обладнання він купив в 1903 рік і почав робити фотографії про шкільне життя. Потім були знімки про емігрантів. Після роботи під назвою «Галерея втраченого покоління» на яких були малолітні робочі (продавці, шахтарі, прибиральники сміття, вантажники, ткачі). На своєму одному з відомих знімків під назвою «Бачення» він зобразив маленьку дівчинку, яка відвернулася від ткацького верстата до вікна – саме ця фотографії стала символом його боротьби проти використання дитячої праці. Потім він випустив книги «Дитяча праця в Південній і Північній Кароліні» і «Робочі перед зміною», присвячені проблемам дитячої праці, з фотографіями дітей, які виконували важку роботу і були одягнені в жебрацькі одягу. Льюїс Хайн для своїх робіт проникав на заводи і фабрики, де використовували дитячу працю, під будь-яким приводом (він прикидався торговцем, проповідником, страховим агентом або навіть промисловим фотографом).

Такі фотографи 20 століття, як Льюїс Хайн – це не просто фотографи зображає прекрасне. Льюїс в якійсь мірі і політичний діяч. Саме він, своїми знімками допоміг підписання в Америці закону про захист дитячої праці. Льюс Хайн, використовуючи фотографію, допомагав оточуючим відкрити очі і побачити соціальні проблеми населення. Він знімав постраждалих в Першій світовій війні і її наслідки, проблеми робітників і зміни на краще в їхньому житті. Він, як мало хто фотографи 20 століття, все життя дбав про майбутнє Америки, своєю фотографією створюючи цікаві образи, показуючи всі тяготи життя, проте помер в жебрак в Нью-Йоркській лікарні.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *