Фотограф новонароджених

Фотограф новонароджених

Особистий фотограф для вашого новонародженого малюка

Якщо ви читаєте цей текст, то, перш за все я повинна привітати вас з тим самим величезним щастям, яке походить від великої любові – народженням дитини.

Якщо я правильно вас розумію, ви хочете створити приголомшливу фотоісторію, для новонародженого ангела і вам потрібен фотограф новонароджених? Я з радістю допоможу вам і проведу професійну фотосесію. Я працюю в місті Київ, тому зможу приїхати до вас додому, якщо ви теж жителі столиці. Так само можливий виїзд за межі міста, але цей момент обговорюється індивідуально. Ціна фотосесії буде обговорена при особистому спілкуванні. Відразу хочу вас порадувати, мої послуги обійдуться недорого. Моя робота має вартість нижче середнього на ринку подібної діяльності. Якщо у вас виникають якісь питання, не зволікайте із дзвінком. Ми з вами обговоримо всі деталі, ви отримаєте відповіді на питання, що цікавлять і зможете замовити фотосесію.

Фотограф новонароджених несе величезну відповідальність за процес зйомки. Я завжди гарантую індивідуальний підхід і позитив в спілкуванні. З багатьма клієнтами я працюю вже пристойно довгий час ставши для них практично сімейним фотографом.

Я проведу максимально цікаву фотосесію для малюка, а у вас назавжди залишаться найтепліші спогади про цей день і приголомшливі, професійні знімки.

Для мене дуже важливо зберегти ваші щирі емоції в ці неповторні хвилини, в яких ви щасливі батьки, чудесного дитинку. Завдяки таким зворушливим знімкам, ви завжди зможете повернутися в ту мить і відчути ті самі неповторні емоції і почуття.

Для мене буде великою нагородою, якщо ви довірите свій скарб саме мені. Я дуже дорожу довірою своїх клієнтів.

Якщо ви не знаєте, як і де провести фотосесію, які реквізити задіяти і т.д., можете зв’язатися зі мною, і я постараюся вам допомогти, розклавши весь сумбур ідей по поличках.

Єдине що хочу порекомендувати, забігши наперед – проводите фотосесію для новонародженої дитини в звичній для нього обстановці, тобто вдома. Попереду ще буде багато приводів для тематичних фотосесій і на вулиці, і в студії, але поки ваш малюк занадто маленький. Щоб не створювати йому зайвої дискомфорту з переїздом я проведу фотосесію на вашій території, і вона буде нітрохи не гірше студійної.

Ви, напевно, вже збилися з ніг у пошуках того самого «вашого» фотографа, я хочу переконати вас у своєму професіоналізмі і позбавити від тривалих пошуків фахівця для фотосесій в майбутньому. На моєму сайті ви можете ознайомитися з усім арсеналом різноманітних тематик для фотосесій і оцінити мої роботи. Що стосується фотографування новонароджених, я не хочу себе хвалити, але коли я працюю, то навіть найменші моделі посміхаються. Повірте моєму професійному досвіду, посмішку дитини треба заслужити і я рада, що у мене це виходить.

Основний принцип, на якому базується вся моя діяльність – це задоволені клієнти і відмінний результат на виході.

Я можу довго розповідати про свою роботу, але краще, якщо ви самостійно оціните мою працю. Я завжди рада вашим дзвінкам. Давайте, скоріше, втілимо вашу мрію в реальність. Для зручності клієнтів, на моєму сайті розписано робочий час коли я доступна і зможу проконсультувати кожного.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *