Фото та відеозйомка весілля

Фото та відеозйомка весілля

Фото та відеозйомка

Готуючись до весілля, наречений та наречена часто в сум’ятті та поспіху вибирають першого кращого майстра, котрий відрекомендує себе як весільний фотограф. Це дуже поширена помилка, так як майстер весільного фото – це не просто людина, яка придбала професійну фотокамеру та навчилась робити якісні знімки. Це людина, котра працює у даному жанрі, має необхідний досвід. На додачу до всього, вона повинна бути хорошим психологом, аби і молодята і гості святкування могли себе вільно почувати у присутності цього фотографа.

Весільний фотограф: маленький майстер-клас щодо вибору

Про мистецтво фотографії та про фотографів написано вже немало. Весільний фотограф, як уже зазначалось, являється непростою людиною з фотоапаратом, а перш за все вашим незамінним помічником на весіллі, котрий втілює в життя усі емоції, усі деталі, все, що відбувається на вашій урочистості з допомогою мистецтва фотографії та придбаного досвіду.

Аби оцінити якість роботи та визначитись із вибором фотографа, краще подивитись наявне портфоліо. Проглядаючи ці фотознімки, зверніть увагу на погляд, настрій фотографій, на оцінку моменту, миті, в яку здійснилось клацання фотоапарата. Проведення весільної фотосесії, фоторепортаж урочистості – все повинно бути зроблено з максимальною увагою до молодят та їхніх батьків.

Хочеться відмітити, що  у кожного фотограф є свій погляд не все що відбувається. Часто, ті моменти, котрі вам здаються не надто важливими, на фотографії виглядатимуть дуже жваво та цікаво. Зараз фотографи все частіше пропонують молодятам зробити «танцюючі» фотографії. Це не означає, що все весілля потрібно танцювати. Танцююча фотографія це та, котра наповнена емоціями та рухами. Проглядаючи такі фотографії одразу видно, що відчуває в цей момент людина. Але далеко не у кожного фотографа вийде створити такий шедевр. Тут слід бути надто уважним, аби не пропустити жодної миті та не пропустити емоції, які буквально написані на обличчі.

Постановочна весільна фотозйомка не менш цікава та захоплююча. Придумавши певний сюжет, фотограф здатен преобразити фотографії в історію, котру проглядатимуть ваші діти. Саме тому, вибір фотографа – це доленосний вибір. Саме від нього залежатимуть ваші спогади після весілля.

Якісна весільна відеозйомка – збережіть найкраще

День одруження – дуже зворушлива та важлива подія в житті всіх людей. І хочеться зберегти ці радісні та світлі моменти в своїй пам’яті на довгі роки. Звичайно, багато чого відображає фото, але найдрібніші деталі цього дня для вас збереже лише відеозйомка.

Відеозйомка являється невід’ємним пунктом у приготуванні до весілля. Варто серйозно підійти до вибору спеціалістів, так як пропозицій на ринку послуг дуже багато і потрібно обрати саме того, хто зніме ваш шедевр.

Готуючись до весілля, багато пар задаються питанням, як правильно визначитись із компанією, студією, оператором, які моменти варто враховувати та заздалегідь обговорювати.

Якщо ви хочете, щоб ваш відеооператор був справжнім професіоналом та порадував кінцевим результатом, варто вивчити багато всіляких пропозицій – подивитись їхні роботи, особисто поспілкуватись із людиною.

Хороший оператор обов’язково прислухається до ваших побажань, дасть грамотні поради, а в результаті – зніме саме те, про що ви мріяли.

Для якісного та цікавого зображення дуже часто застосовують двохкамерну відеозйомку. Так з’являється можливість вловити всі цікаві, забавні та зворушливі моменти свята. Це буде коштувати дорожче, але кінцевий результат вас порадує.

Зараз, через обмеженості бюджету, послуги відео не замовляють на цілий день, до заключного моменту. Для багатьох досить відзнятих кадрів на церемонії одруження та прогулянки молодих. Можна замовити весільний кліп, котрий триває коло п’яти хвилин, але при цьому немає нічого лишнього, тільки закохана пара, лише щирі емоції та почуття. В цілому ж, вартість весільної зйомки в Україні коливається від однієї до п’яти тисяч гривень, а монтаж – від 20 гривень за годину.

Отож, відео та фотооператор – це надзвичайно важливо. До вибору цих спеціалістів потрібно відноситись вкрай важливо, адже від їхньої роботи залежатимуть, якщо можна так виразитись, ваші спогади. Зверніться у професійні фотостудії вашого міста. Саме там працюють найкращі оператори. Порадьтесь із знайомими, поцікавтесь у них, послугами котрих майстрів користувались вони.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *