Етапи весілля і весільної фотозйомки

Етапи весілля і весільної фотозйомки

Етапи весілля і весільної фотозйомки
Немає нічого дивного в тому, що в такий урочистий і важливий день молодята бажають сфотографувати кожну мить, починаючи з ранкової підготовки і закінчуючи урочистим банкетом. І щоб все залишилося у вашій пам’яті і не було упущено важливих моментів давайте розіб’ємо день весілля на основні етапи і розглянемо їх з точки зору проведення весільної зйомки.

Ранок …
етап весілля ранок

Перший етап слід позначити як підготовка нареченої. Це ті ранкові години, коли наречена готує себе до весільного торжества, робить зачіску і макіяж, одягає весільну сукню. Це один з найбільш таємничих моментів. Після закінчення всіх приготувань настає час очікування нареченого, час охоплене трепетом і хвилюванням. Фотографії, наповнені очікуванням, можна вважати найбільш інтригуючими.

За очікуванням слід зустріч – зустріч нареченого і нареченої. Цей момент охоплений бурею почуттів і яскравих емоцій. Саме на цьому етапі можна відобразити дивовижний момент, коли наречений вперше бачить наречену в її весільному вбранні. І в цей час в кадрі вже напевно з’являться і родичі, і гості. Далі слід шлях закоханих до палацу одружень, де, як правило, проводиться зйомка закоханих в інтер’єрі автомобіля.

День …
етап весілля день

Після цього молодята прибувають в палац одруження. Фотограф, як правило, поєднує тут два види зйомки: постановочну і репортажну. Постановочна зйомка проводиться в прекрасних інтер’єрах палацу одруження. Це можуть бути як кадри тільки молодят, так і постановочна весільна зйомка разом з гостями та родичами. Репортажна зйомка дозволяє відобразити момент, коли наречений надягає кільце на палець нареченої. Це неповторно щирі фотографії, що відображають теплі почуття закоханих. Постановочні зйомка, як правило, проводиться після церемонії одруження.

Далі слід досить видовищний етап – момент виходу молодят з палацу одруження. Пара закоханих в один одного людей виходить з РАГСу зустрічається щасливими вигуками і водоспадом з конфетті і пелюсток троянд. Тут дуже важливо не упустити не однієї емоції.

Після цього молодята відправляються на весільну прогулянку. Місце зйомки і сюжет не обмежується практично нічим. Це може бути, як і красиве місце в місті, так і місце, що викликає у вас емоції. Фотографії, отримані на даному етапі, завжди стають основою весільного альбому, тому дуже важливо довіритися професійному весільному фотографу, який допоможе зробити вам чудові видовищні знімки.

Вечір …
Останнім етапом весільного репортажу є банкет. Це значна частина роботи фотографа, особливо важливо під час проведення зйомки весільного банкету передати торжество моменту не захоплюючи побутові моменти, передати всі деталі і уникнути одноманітності.

Перераховані вище етапи не є обов’язковими для проведення дня весільного торжества. Все тільки в ваших руках, ви з легкістю можете опустити будь-які етапи і додати свої. Головне – це насолодитися цим днем, радіти йому і відзначати цей день з гостями і родичами, а цю роботу довірити професійному фотографу, який, до речі, може бути присутнім і тільки пару годин при реєстрації, а може і бути з Вами весь день і відобразити кожну мить весілля. Вибір за вами. Все залежить від того, що Ви хочете отримати в результаті: всього лише кілька чудових знімків або чудову зворушливу історію про кохання і безмежному щастя з фотографій кожного пам’ятного моменту дня весільного торжества.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *