Дитячий фотограф

Дитячий фотограф

Професійний дитячий фотограф в Києві

Я часто стикаюся з тим, що багато хто не зовсім розуміють хто такий дитячий фотограф . Це – не фотограф, який займається виключно дитячими фотосесіями, а професіонал, який працює в різних напрямках. Проживаючи в великому місті, наприклад, такому як Київ, знайти хорошого дитячого фотографа нескладно, тим більше що ви вже знайшли те, що шукали, якщо читаєте зараз цей текст. Ціна  моїх послуг завжди реальна і відповідає бюджету кожної середньостатистичної сім’ї. Замовити дитячу фотосесію можна в будь-який робочий день, інформація про час і днів роботи знаходиться на цьому сайті.

Я впевнена, що після нашого знайомства, ви не захочете шукати іншого фотографа для своєї дитини. А я, в свою чергу, можу бути доступною завжди: на хрестини, дні народження, дитячі ранки, випуски і т.д.

Дитині завжди спокійніше, коли поруч знайомий чоловік, особливо якщо між ними налагоджений довірчий контакт.

5 правил, що вказують на те, що ви допустили помилку у виборі фотографа

1. Фотограф вмовляє вашого малюка посміхатися, позувати, розповідати віршик і т.д.

2. Фотограф попереджає батьків про те, що перед фотосесією треба вивчити певні пози для вдалої фотосесії.

3. Фотограф просить гарної поведінки від вашої дитини, озвучуючи малюкові свої правила.

4. По приходу, фотограф не привітався з дитиною і не спробував з ним подружитися.

5. Фотосесія пройшла в нервовій обстановці і дитина відмовляється фотографуватися знову.

Якщо ви вже мали досвід спостерігати за роботою дитячого фотографа і помітили в ньому хоча б одне з вище написаних якостей, то, швидше за все, вам слід задуматися і знайти справжнього професіонала.

Мої основні принципи для дитячої фотосесії

1. Налаштувати себе на хвилю дитинства і позитиву.

2. Бути невидимкою. Я вже неодноразово говорила, що щирість – це найбільш важлива емоція в кадрі, тому я буду стежити за тим, як дитина займається своїми повсякденними справами і ловити необхідні моменти для знімка.

3. Знайти довірчий контакт з дитиною і стати для нього одним.

4. Дитяча фотосесія – це той випадок, коли відкрито командувати фотопроцесів небажано, щоб не налаштувати малюка проти себе.

Поведінка батьків має бути максимально природним. Треба грати з малюком, прогулюватися, розмовляти і намагатися не акцентувати увагу на фотосесії, особливо якщо головною моделлю є зовсім маленька дитина.

Чому історія дитинства в фотографіях настільки важлива? 

Ви відзначали своє захоплення, під час проглядання особистих старих чорно-білих альбомів? Уявіть, наскільки цікаво буде вашої дочки чи сина буде подивитися на себе через 10, 15, 20 років. Маючи можливість створити, цілу бібліотеку знімків, нерозумно нею не скористатися.

Не відкладайте дитячу фотосесію, інакше ви ризикуєте втратити безліч важливих моментів з життя вашого чада.

Я маю досвід роботи з дітьми, тому можу гарантувати приголомшливі кадри і позитивну фотосесію. Як професіонал, я докладу всіх зусиль для того, щоб дитина з радістю чекав наступної фотосесії.

Мої робочі дні та години вказані на сайті, там же ви можете знайти і контактний телефон. Я чекаю ваших ідей, побажань і питань.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *