Дитячі випускні альбоми або пам'ять про дитинство 

Дитячі випускні альбоми або пам'ять про дитинство 

Дитячі випускні альбоми або пам’ять про дитинство

Фотографія – це диво! Я думаю, навряд чи хтось із мною не погодиться. Але ми ніколи про це не замислюємося. Чи не замислюємося і над тим, що фотографія стала невід’ємною частиною нашого життя. Завдяки знімкам ми згадуємо про людей, які були в нашому житті і більше ніколи не з’являться або про події, які хотілося б повернути.

Благо прогрес крокує широко і сьогодні можна замовити фотосесію на будь-яку тематику. Разом з професійними знімками я пропоную дитячі випускні альбоми . Київ щорічно поповнюється маленькими випускниками. Їх батьки не вірять в те, що дітки так швидко виросли. Я пропоную оформити пам’ятні моменти в красивий фотоальбом, який займе почесне місце в сімейній бібліотеці. Перш ніж замовити альбом, батьки задають важливі питання, на які я можу дати відповідь в моє робочий час по телефону. Точно так же в телефонному режимі ми можемо обговорити вартість, стиль і зовнішній вигляд майбутнього альбому. Ціна альбомів різна, тут беруться до уваги переваги батьків. Але аналізуючи ринок подібної діяльності, я з легкістю заявляю, що мої альбоми стоять недорого.

Деякі фотографи уникають фотосесій з дітьми, але для мене це радість. Я сама стаю дитиною в дитячому оточенні і легко знаходжу індивідуальний підхід до кожного малюка.

У своїй діяльності я досить принципова. Мої основні принципи – це совість, доброта, чесність і позитив. Я стала професійним фотографом тільки за рахунок відповідальності і постійної роботи над собою. Для того щоб олівець якісно писав його треба заточувати інакше він затупитися. Я диференціюю себе з олівцем, постійно навчаючись новому і, прагну до скоєного адже це основа приголомшливого результату.

Після фотосесії під моїм керівництвом, ваші дітки довго будуть з радістю згадувати про цю подію. В процесі роботи я прагну до того, щоб кожна дитина відчула себе яскравою зірочкою. Це здорово піднімає самооцінку і впевненість в собі.

Діти іноді бувають дуже сором’язливі, а особливо перед камерою. Для цього у мене є арсенал особистих методик, які завжди допомагають дітям впоратися з хвилюванням і стисненням. Таким чином, знімки виходять яскравими і щирими.

Я не працюю по шаблонах, а завжди намагаюся додавати родзинку в кожну фотосесію. У підсумку кожна серія альбомів виходить індивідуальною і неповторною.

Ви можете ознайомитися з моїм робочими годинами на сайті і зв’язатися зі мною зручним для вас способом. Також ви можете переглянути моє портфоліо і переконається в якості і глибині створених мною знімків.

Завжди рада чути кожного з вас.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *