Дитяча фотосесія на природі

Дитяча фотосесія на природі

Фотосесія з дітьми на природі

Ви бажаєте створити приголомшливе настрій своїй дитині, але вже перепробували безліч різних занять і не знаєте, на чому зупиниться зараз? Я думаю, дитяча фотосесія на природі це приголомшливий варіант для спільного проведення часу з дітьми, про який вам будуть нагадувати професійні знімки.

Чому саме я?

Переїхавши жити в Київ, я надихнулася його околицями для створення приголомшливих фотосесій. Разом з тим усвідомила, що в цьому місті є багато талановитих фотографів, але, тим не менше, я хочу надати пару вагомих аргументів, чому вам варто скористатися моїми послугами, особливо для створення дитячої фотосесії.

1. Вартість. Я більш ніж демократична в оцінці своєї діяльності. У наш час ціна будь-якого товару грає величезну роль для клієнта, тому мій прейскурант адекватний і прийнятний кожному.

2. Професіоналізм. Я довго освоювала тему фотосесій і набувала безцінний досвід, перш ніж назвати себе професійним фотографом.

3. Комунікабельність та відкритість. Ці якості допомагають мені знайти ключ до кожного клієнта, особливо до діток. Я щиро люблю працювати з дітьми різних вікових категорій і отримую від цієї діяльності масу задоволення, віддаючи свої позитивні емоції натомість.

4. Доступ до інформації. Я завжди готова проконсультувати кожного свого потенційного клієнта і дати відповіді на всі цікавить питання.

Особливості дитячої фотосесії на природі

Дитяча фотосесія – це дуже захоплююча, але в той же час складна діяльність. Як професіонал хочу відзначити, що для створення успішної дитячої фотосесії потрібен досвід. Для зйомки на природі постійно треба тримати «руку на пульсі» щоб не пропустити жодної миті, бо діткам в таких умовах особливо важко впоратися зі своїми емоціями. Проте, я зможу зловити кожен вираз вашої дитини.

Для фотосесії на природі можна вибрати безліч приголомшливих міських околиць, але не завжди обов’язково їхати далеко. Іноді досить провести зйомку на дитячому майданчику, де ваша дитина любить грати. Місце проведення повністю залежить від побажання батьків і малюка.

Підготовка батьків

Мамі і татові варто визначитися з місцем для зйомки і заздалегідь попередити дитину. При бажанні можна запастися додатковим реквізитом для більш оригінальних знімків. Визначаючи час фотосесії, подумайте, в якій половині дня ваша дитина найбільш активний і розташований до спілкування. Візьміть з собою пару улюблених іграшок вашого малюка, цей момент особливо важливий. Дуже часто фотосесії перериваються через те, що головний герой забув удома улюбленого котика чи слоника.

Під час фотосесії можна запитати дитину про подію, що надало йому купу позитивних емоцій, малюк почне захоплено згадувати цей день, а я тим часом зловлю в кадр весь його захват.

Як замовити дитячу фотосесію?

На моєму сайті ви побачите контактну інформацію і моє робочий час. Тут ви також можете ознайомитися з моїм портфоліо. Вам достатньо зателефонувати і узгодити день, час і місце проведення зйомки.

Я гарантую якісні знімки, наповнені яскравими фарбами і позитивом, а також досить короткі терміни обробки фотографій і здачі готової роботи.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *