Цікаві весільні традиції народів світу

Цікаві весільні традиції народів світу

Цікаві весільні традиції народів світу
Бажання зробити весілля більш яскравим і незабутнім подією, закликає майбутнього подружжя звертатися до глибокого багатовікового досвіду предків. За останні кілька років величезну популярність придбали весільні торжества в стилі національних традицій зарубіжних країн. Звичайно, це всього лише стилізовані весілля, і назвати їх чисто національними можна, але так ви можете зібрати тільки найяскравіші і кращі традиції для свого торжества, зробивши його приводом для загального захоплення.

Весільне плаття не обов’язково повинне бути білим
Заглиблюючись в історію, хочеться згадати, що традиційний білий колір сукні був введений в моду королевою Вікторією лише в 17 столітті і символізує собою не невинність і невинність, як вважають багато хто, а радість і процвітання. А цнотливість символізує фата, і як атрибут вбрання нареченої у багатьох народів вважається захистом від злих сил.

В Іспанії колір весільного плаття помаранчевий, а в Китаї – червоний. У Греції одяг друзів прикрашають зображенням очі, що захищає пару від пристріту і невдач. В Італії, найчастіше, наречена надягає біле плаття, але аксесуари повинні бути обов’язково червоного і зеленого кольору. Шикарним доповненням до вбрання італійської нареченої служить фата апельсинового кольору.

В Ірландії до весіль відносяться дуже серйозно, і на підготовку цього торжества йде 2 роки. Наречену одягають в шикарне весільне плаття зеленого кольору, адже саме цей колір тут вважається кольором приносить удачу. А подруг нареченої одягають під колір її волосся, прагнучи доповнити її пишність. Ірландці прагнуть провести весілля за лицарськими традиціями: п’ється пиво, смажиться м’ясо, не зайвими на столі будуть ірландський віскі для чоловіків і лікер Baileys для жінок. Доповнюють лицарський дух урочистості і душевну компанію ірландські танці під волинку.

таїнство традицій
Весільні традиції магією чаклунства оповита традиція, за якою в Англії у нареченої має бути щось блакитне, що-небудь старе, що-небудь нове і що-небудь позичене на час. Крім цього на щастя наречена кріпить до краю сукні невеликий амулет, наприклад фамільну коштовність або маленьку підкову.

Італійці в своїх весільних обрядах вкрай забобонні: нареченій не слід дивитися на себе в дзеркало, прикраси, за винятком звичайно обручки, не повинні бути золотими. На шляху гості влаштовують різні перешкоди нареченій. Особливо важливо те, як вона себе поведе. Допоможе дитині по шляху – буде відмінною матір’ю, а якщо підбере мітлу – буде на рідкість акуратна і охайна.

Серед різних традицій можна часто зустріти весільний танець. У багатьох народів він називається «танцем грошей». Так, наприклад, в Греції під час танцю до одягу нареченої і нареченого гості кріплять гроші, а в Угорщині наречена ставить туфельки в центр кімнати, щоб ті, хто бажає потанцювати з нею, обов’язково поклали в туфельку кілька монет.

Японські наречені повинні випити дев’ять ковтків саке, і за давньою традицією вони стають офіційно чоловіком і дружиною не після одруження, а після першого ковтка саке. У Китаї наречений і наречена п’ють з кубків зв’язаних червоною тасьмою, що є символом взаємної любові і щастя.

Нові традиції в звичних речах
Весільні традиції Наречені бермудських островів прикрашають верхній ярус весільного торта НЕ фігурками, а маленьким деревцем, після церемонії, яке вони садять біля свого будинку, символізуючи те, що шлюб буде тривати поки дерево росте.

Поширена традиція осипання молодят. В Індії обсипають пелюстками троянд, захищаючи від злих сил, в Африці черепашками, символізуючи чистоту. У Болгарії замість рису або пшениці обсипають плодами інжиру в знак багатою спільного життя.

В Іспанії молодятам пов’язують на зап’ястя квіти, і вважається, що той, чий квітка пізніше зів’яне, буде головою сім’ї. Ця традиція може послужити гідною заміною традиційного російського короваю.

Існують і традицій викликають посмішку. Так, наприклад, в Нігерії наречену наречений міг повернути батькам, якщо вона не поправитися гарненько перед весіллям. У Кенії перший місяць спільного життя наречений зобов’язаний носити чоловічий одяг, щоб відчути всю тяжкість жіночої долі.

У будь-якому випадку, якщо ви прагнете зробити один з найголовніших днів у вашому житті ще більш яскравим, варто урізноманітнити торжество сподобалися вам традиціями. Головне тут не перестаратися.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *