Бізнес портрет

Бізнес портрет

Бізнес портрет
Портретна фотографія – це жанр, повністю присвячений зображенню особистості, такою, яка вона є. Фотопортрет відображає людини, передаючи його основні риси, характер і формуючи до нього відношення. Коли мова йде про створення репутації фірми, то бізнес-портрет керівника, груповий портрет колективу грають тут важливу роль. Позитивний імідж, довіру, бажання співпрацювати – все це досягається шляхом формування позитивного образу і тут необхідна робота професійного фотографа, який врахує всі деталі, використовує свій досвід, який зможе гарантувати потрібний результат. Тільки з таким підходом вдасться створити успішний діловий портрет.
Портфоліо керівника, публікації про нього, не обійдуться без фотографій, які створять необхідне враження. Зйомка може проходити в студії, на місці замовника – на фірмі, підприємстві, виробництві або в місці, обраному відповідно ідеї фотозйомки.
Портретна фотозйомка також може проводитися в особистих цілях – для своєї колекції фотографій, які розкривають Ваш внутрішній світ, розповідають про Вас більше, ніж можна пояснити на словах. Адже мета фотохудожника в бізнес портреті – вловити характер людини.
Я роблю фотопортрет в Києві і готова попрацювати над Вашим чином як для іміджевого портрета, що працює на ім’я, так і для фотографій Вашого особистого фотоальбому.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *