Архітектурна фотозйомка інтер'єру

Архітектурна фотозйомка інтер'єру

фотозйомка інтер’єру
Фотограф інтер’єрів створює знімки, які забезпечують більшу частину комерційного успіху організацій, що працюють з будівлями і приміщеннями. Це ресторани, будівельні фірми, а також агентства нерухомості. Адже навіть самий чудовий котедж знаходить свого покупця в той момент, коли майбутній власник закохався в нього по фотографії: в красу дизайну, архітектуру, нюанси. Інтер’єрна фотозйомка дає розуміння того, яка планування простору, що дуже важливо
Архітектурна фотозйомка (екстер’єр) різниться за програмними цілями: вразити красою приміщення або зробити інформативну фотографію, яка повідомляє про пропорції будівлі і ландшафті. Таким чином, способи зйомки, залежать від поставленого завдання. Так само і інтер’єрна зйомка: одне і те саме простір може бути сфотографоване абсолютно по-різному, з різною метою.
Без якісних знімків не обійдеться і створення віртуальних турів для сайтів (огляди міста для туристів, приклади дизайнів), які дають куди більш повний і цікавий огляд, ніж просто фотографії.
Я використовую різні прийоми, наприклад зйомка панорам, що дозволяє максимально розгорнуто і широко дати уявлення про приміщення.
Якщо Вам потрібна фотозйомка інтер’єрів, архітектурна зйомка, буду рада співпрацювати з Вами!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *