А в чому ви зберігаєте фототехніку?

А в чому ви зберігаєте фототехніку?

Запитайте будь-якого, хто захоплюється фотографією, скільки сумок для фотоапарата у нього є. Більшість визнається, що володіє від 1 до 3-х сумок. Не має значення рівень технічної підготовки, за яким користувачі відносять себе до любителів або професіоналів, так як більшість людей, що живлять пристрасть до фотографії, мають кілька кофров. Залежно від погодних умов, кількості фототехніки, яку переносять з собою, стилю зйомки потрібна окрема, що підходить до конкретного випадку сумка для фотоапарата.
Хороший місткий кофр з великою кількістю кишень і відділень для кожного об’єктива, спалахи і дрібних аксесуарів є прекрасним варіантом, якщо ви збираєтеся на весілля чи іншу подію. Поки ви займаєтеся зйомкою, можете відкласти цей кейс в сторонку. І не страшно, що він громіздкий і важкий, тому що ви не збираєтеся постійно носити його з собою. Такий варіант перенесення має очевидні переваги, оскільки ви можете упакувати все, що вам може знадобитися при зйомці. Починаючи від об’єктивів, які покривають весь необхідний діапазон фокусних відстаней, запасний камери, на випадок раптової поломки основної, батарейний блок, запасні елементи живлення, фотоспалахи та світлофільтри, і закінчуючи ноутбуком, щоб тут же показати нетерплячим гостям отримані зображення. З такою сумкою ви можете передбачити практично будь-який поворот подій і бути до нього готовим.
Але далеко не завжди все можна передбачити. Це і не завжди потрібно. Якщо плануєте швидко переміщатися з місця на місце, займатися активним видом відпочинку, пішим туризмом, кемпінгом, вам захочеться чохол меншого розміру. Великий кофр сковує рухи, «обриває» плече або спину – явно не варіант для активного способу життя.
Невелика сумка з м’яким зручним плечовим ременем або нагрудний торсопак є кращим вибором при піших прогулянках в місті або на природі. Зверніть увагу на сумки з швидким доступом, коли техніку можна дістати за лічені секунди. Багато з таких моделей мають трикутну форму і містять камеру і об’єктив і не більше того.
Хольстер ідеальний, коли ви знаєте, що для даної зйомки потрібна тільки одна камера, один об’єктив і не більше того. Але, відсутність іншого об’єктива, спалахи і інших приналежностей може означати, що ви можете пропустити відмінний кадр. Тому необхідно збалансувати вашу потребу в апаратурі з зручністю, практичністю і легким вагою сумки.
Альтернативою традиційної сумки для перенесення служить стильний рюкзак для фотоапарата, яка дозволяє переносити більше обладнання без необхідності перевантажувати плечі і спину. Фоторюкзак розділений на кілька функціональних відділів. Основний, і найбільший, для техніки – має безліч перегородок на липучках, які амортизують удари і дозволяють самостійно розподілити внутрішній простір. Менше відділення, як правило, призначене для особистих речей і має безліч кишень різного розміру для цінних речей і аксесуарів. Не зайвим буде зазначити, що рюкзаки мають ущільнені зовнішні стінки, що захищають їх від прямих ударів, вологонепроникний матеріал і при цьому виглядають стильно і непримітно, що, в общем-то, необхідно для перенесення дорогого обладнання на кілька тисяч.
Якщо ви збираєтеся подорожувати або просто вибратися погуляти і взяти з собою більше, ніж одну камеру і один об’єктив, рюкзак для фотоапарата – це прекрасна альтернатива простий сумці. Вам не доведеться зіткнутися з незручностями, так як рюкзаки оснащені відділеннями для швидкого доступу. Немає необхідності шукати опору, знімати рюкзак і копатися в пошуках потрібної речі. А рюкзак для фотоапарата і ноутбука дозволить в шляху переглядати і редагувати зображення.
І пам’ятайте, що від правильного вибору залежить, в тому числі, успіх виїзної зйомки в цілому: наскільки зручно буде переміщатися з рюкзаком, як швидко можна отримати обладнання, наскільки продумана ергономіка – всі ці деталі варто врахувати при виборі.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *