9 причин чому молодята вибирають мене

 9 причин чому молодята вибирають мене

Весільний фотограф – Alena Melek
9 причин чому молодята вибирають мене:
легкість
Я намагаюся побудувати процес зйомки таким чином, щоб він був максимально комфортним, позитивним і легким. Тільки так можна отримати класні, природні і живі кадри. Кадри, на яких наречений і наречена не роблять незрозумілі дії і жести, не варті в дивних позах.
Кохання
Я люблю свою роботу! Намагаюся постійно розвиватися, пробувати щось нове, стежимо за трендами. Періодично відвідую майстер-класи топових фотографів, спілкуюся з колегами. Надихаюся новими знайомствами з хорошими людьми, зйомками в нових куточках нашої прекрасної країни. Планую активно знімати по всьому світу!
досвід
П’ятирічний досвід роботи у весільній сфері. Захоплююся фотографією ще зі шкільних років, в 2012 році стала проводити комерційні зйомки. З тих пір фотозйомка для мене не просто хобі, а професійна діяльність, основною і задекларований джерело доходу.
надійність
У роботі використовую тільки професійну, надійну і якісну фототехніку марки Canon, і багато різних допоміжних аксесуарів, які дають можливість знімати в будь-яких умовах.

комунікабельність
Я завжди відкрита до спілкування і разом з вами постараюся зробити ваш весільний день якнайкраще! У мене налагоджені контакти з більшістю професіоналів в сфері весільних послуг, тому я з радістю смогк проконсультувати вас з того чи іншого організаційного питання. З багатьма моїми молодятами я настільки зближуються в процесі підготовки до весілля, що після торжества не припиняємо спілкування і стаємо добрими друзями – це дуже цінно для мене!
класика
Я знімаю стильну класику, яка завжди буде в моді. Ніякої дивною обробки – тільки чисті, природні та яскраві фарби! Такі фото збережуть вашу любов на довгі роки, будуть цінні і зрозумілі всім поколінням.
якість
У портфоліо представлена ​​лише невелика частина моїх робіт і знімків. Але будьте впевнені, мені не соромно показати кожну картку, яку отримують наші молодята!
Репортаж
З кожним днем ​​я все більше і більше ціную репортажний стиль зйомки – живі кадри, невимушеність, випадково спіймані, справжні емоції, різноплановість!
сервіс
Я надаю широкий спектр послуг: від предсвадебной зйомки Love Story до сімейної фотосесії з вашими деткамі.Классний продукт – це щось більше, ніж просто посилання на хмару з вашими фото!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *