Зйомка портфоліо

Зйомка портфоліо

Зйомка портфоліо
Портфоліо це візитна картка моделі, артиста, актора, фотографа або будь-якої особистості, яка представляє свої таланти, як послуги суспільству. Фотографії, якими поповнюється портфоліо, повинні бути професійно зроблені і відображати не тільки зовнішні дані, але й акторські здібності. Портфоліо це не набір красивих картинок, а повне уявлення про особистість на знімку, його індивідуальності і талановитості. Перш ніж замовити професійну фотозйомку (портфоліо), потрібно з’ясувати у кастинг менеджерів модельного агентства, характер змісту портфоліо. Так як спеціалізація агентств може бути різною і багато працюють з різними типажами. Хтось шукає для масовки, хтось працює з конкретними типажами або певної національності моделей.
Для того щоб отримати якісне портфоліо, потрібно дотримуватися кілька нескладних правил.
Головне правило під час зйомки «показати модель» у вигідному для неї світлі. Тобто, натуральний макіяж, що підкреслює красу і приховує недоліки. Від декоративного макіяжу варто відмовитися, все таки ми не показуємо роботу візажиста або стиліста;
Одяг повинен бути легким і підкреслювати фігуру, якщо модель (актриса) не стандартних модельних параметрів, навпаки підбирати одяг приховує недоліки;
Ідеальне розуміння моделі і фотографа. Хоч здається це абсурдом, тому що найчастіше ці дві людини знайомляться під час зйомки. Для цього в обов’язковому порядку потрібно обговорити заздалегідь ідею і інші нюанси фотозйомки, щоб в результаті всі залишилися задоволені результатом.
Модель перед зйомкою повинна добре виспатися і напередодні не вживати спиртних напоїв. Все таки, під час створення портфоліо, повинен панувати позитив і задоволення від процесу. Бажано щоб портфоліо моделі було різноманітним і складатися не тільки з студійних знімків. Наявність фотографій на вулиці і в інтер’єрі буде перевагою. Відомо, що порфоліо моделі, обов’язково має поповняться новими фотографіями (з різною довжиною волосся і в різні пори року), але професійне портфоліо повинне складатися з:
серія великих, портретних, чорно-білих і кольорових знімків;
фото в одязі:
вечірній сукні;
спортивному одязі;
верхньому одязі;
купальному костюмі;
майці і шортах;
нижній білизні.
фото з наявністю різноманітних аксесуарів;
фотографії демонструють пластику тіла;
жанрові фотографії в звичайному одязі;
портрет демонструє макіяж і зачіску (декоративний візаж)

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *