Вибираємо весільний торт

Вибираємо весільний торт

Вибираємо весільний торт.
При плануванні весілля, більшість людей приділяють багато уваги вибору сукні, банкетного залу, музики, кольорів і лише потім замислюються про весільному торті.
Один з кращих моментів будь-якого весілля – це безперечно торт. Весільний торт є важливою частиною торжества, і символізує набагато більше, ніж просто смачний десерт.
Критерії вибору весільного торта:
– час і місце проведення весілля;
– розмір весільного торта;
– смак і аромат;
– дизайн і прикраси.
У минулому, весільні торти не відрізнялися цікавим дизайном, випікалися приблизно по одному зразку і могли простояти довго, незалежно від погоди. Зараз в приготуванні використовується велика кількість всіляких інгредієнтів: від мусів і желе до морозива, для яких дата виготовлення і місце вашого весілля гратимуть велику роль. Якщо ви плануєте своє весілля влітку під відкритим небом, вам потрібно замовити стійкий торт який здатний витримати літню спеку. Однак, якщо ви будете знаходиться в залі з кондиціонером, то у вас буде набагато більше можливостей для вибору основного десерту.
Традиційно весільні торти мали кілька ярусів циліндричної форми, з веселими фігурками вгорі. Сьогодні торти відрізняються за стилем, формою і розміром настільки, наскільки дозволяють масштаб і рамки весілля. Розмір вашого весільного торта буде залежати від кількості очікуваних гостей. Якщо ваш список гостей занадто великий, щоб їм вистачило одного торта, то завжди можна замовити основний торт для розрізання і окремо оформлені міні тістечка індивідуального розміру.
Ще років 10 тому, вибір тортів був дуже обмежений, торти віпекалісь на дому або пекарнях, як правило, вибирався стандартної форми торт з квіточками з крему. Сьогодні ситуація змінилася кардинально. Ви можете вибрати будь-який торт за смаком і дизайну, а поєднання продуктів якого, підкаже ваша фантазія: ваніль, банан, морква, манго і полуниця великий вибір лікарів, морозиво, желе або навіть сир.
Тим не менше, більшість пар хочуть прості білі торти зі смаком ванілі, покриті глазур’ю. Цей вибір обумовлений перевагами широкого кола людей. Проте, це не означає, що ви не можете об’єднати кілька смаків в одному торті або залити його карамеллю – в кінці кінців, це ваш торт і ви повинні бути задоволені.
Після того як ви вибрали смак і глазур, необхідно вибрати прикраси. Сучасні торти мають приголомшливо прикраси – оригінальні квіти, черепашки, бісер, мережива і стрічки. Прикраси, які ви оберете відображатимуть ваш внутрішній світ і настрій, вони зроблять ваш торт красивим, таким, що запам’ятовується, унікальним як ваші романтичні відносини.
Почитайте журнали, пошукайте в Інтернеті інформацію, щоб отримати уявлення, який стиль вам подобається. Після того як ви зупинилися на одному або двох варіантах, необхідно знайти кондитера або дизайнера тортів. Весь цей процес необхідно починати за 4-6 місяців до початку вашого весілля.
До зустрічі з кондитером ви повинні вже більш-менш визначитися з:
– дизайном (мати готові фото або попередні малюнки);
– розміром і кількістю рівнів;
– вмістом (масло, вершковий крем, помадка і т. Д.);
– смаком і прикрасами;
– вартістю і доставкою.
У кондитера вам необхідно дізнатися як буде зроблений торт:
– чи буде торт свіжим або заздалегідь запеченим і замороженим;
– чи все зроблено руками або використовувалися готові компоненти;
– які інгредієнти входять до складу, можна використовувати гіпоалергенні компоненти;
– використані сертифіковані продукти і компоненти.
Сучасні весільні торти можуть бути будь-якого кольору, смаку і стилю. Вони стали витвором мистецтва, їх готують кваліфіковані і талановиті дизайнери, які здатні перетворити звичайне кондитерський виріб в неймовірне їстівні творіння.

Отставить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *